6 gota kafeje prej porcelani me pjata, enë kafeje dhe tas me sheqer - Romilda

  • Kod: ROMILDA4
lek 30.599,59 lek 42.859,37 -29%
Material porcelani i kockave
Masat Kapaciteti i filxhanit: 10 kl, prodhuesi i kafesë 60 cl, tas sheqeri 22 kl
Ngjyrë Bardhë
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Komplet i plotë i filxhanëve të kafesë me kinë të bardhë kocke me tigan, tenxhere kafeje dhe enë qumështi në dizajn tradicional të bardhë, 14 copë.

Ky shërbim i filxhanit lindi nga një hulumtim i thellë i nevojave të tryezës, për të krijuar produkte të karakterizuara nga teknologji të lartë , luks dhe zejtari , cilësi dhe dizajn i veçantë.

Format tradicionale dhe harmonike interpretojnë historinë dhe elegancën e së kaluarës për të përcaktuar atmosferën e tryezës, të vendosur plotësisht në kinë të imët të kockave .

Me fjalë të tjera, është një porcelan me cilësi të lartë me një ngjyrë karakteristike të ftohtë dhe të ndritshme fildishi , për një tryezë elegante dhe të rafinuar.
Në fakt, përveç kaolinës, feldsparit dhe kuarcit, porcelani i kockave të imët përmban gjithashtu 50% të oksidit të kalciumit dhe fosfatit të kalciumit, gjë që i jep asaj një transparencë të veçantë.
Përparësitë jepen gjithashtu nga një forcë dhe butësi më e madhe në krahasim me porcelanin e zakonshëm.

Një pajisje e pasur, e bërë nga një lojë e formave dhe materialeve shumë rezistente, të afta për të kënaqur çdo lloj nevoje, me mundësinë e ndërtimit të atmosferave të sofistikuara dhe elegante .

Shërbim i përbërë nga:
- n.6 gota stackable 10 cl ose n.6 filxhanë jo stack 10 cl
- 6 tigan
- 1 prodhues kafeje 60 kl
- n.1 tas me sheqer 22 kl

Dëshironi një shërbim të plotë të personalizuar ? Kontaktoni me ne duke përdorur formularin "Kërkoni Informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në