6 vendndodhje elegante amerikane në PVC dhe poliestër të larë - Petunia

  • Kod: PETUNIA1
Lekë 15,216 Lekë 19,020 -20%
Material PVC dhe poliester
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 35

Placemat moderne amerikane e bërë nga PVC dhe poliester me një dizajn shumëngjyrësh.

Pllakati është padyshim zgjidhja më praktike dhe e shpejtë për ata që duan të zbukurojnë tryezën e tyre me shije dhe ngjyra pa përdorur mbulesat klasike të tavolinave por preferojnë materiale që pastrohen shpejt dhe ju lejojnë të vendosni tryezën në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë pa lënë pas dore asnjëherë pamja estetike dhe dekorative.

Kjo placemat amerikane është bërë nga PVC 87% dhe pjesa tjetër prej poliesteri 13% i cili lejon që produkti të jetë plotësisht i pangjyrë dhe i papërshkueshëm nga uji, pasi nuk ka fije që mund të thithin ndonjë njollë siç janë pllakatet klasike të pëlhurës. Ajo që karakterizon produktin është padyshim printimi me cilësi të lartë me ngjyra të ndritshme që ju lejon të shndërroni një tabelë minimale dhe të thjeshtë në një plot ngjyra dhe personalitet. Falë materialeve nga të cilat është bërë, është i butë dhe fleksibël, ideal për t'u përdorur gjatë drekave dhe darkave në kompani edhe jashtë (duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me diellin) që përfaqëson bashkimin e përsosur midis bukurisë dhe prakticitetit.
I shpejtë dhe i lehtë për tu pastruar duke përdorur një leckë të thjeshtë të lagur.

Ngjyrat e disponueshme :
  • blu;
  • e kuqe.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro