Bioxhami Muri Bioetanol në Metal të Bardhë dhe Xham të Kalitur - Thor

 • Kod: THOR
Lekë 27,887 Lekë 30,986 -10%
çmimi i mëparshëm: Lekë 30,986
Material qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 63.1
Thellësia (cm) 22.5
Lartësia (cm) 75

Bioxhak bioetanol i montuar në mur në metal dhe xhami

Oxhaku i murit me një dizajn unik, Thor është një pjesë ekskluzive që nuk mund të mungojë në shtëpinë tuaj.
E bërë me një strukturë metalike të bardhë dhe xham të kalitur që mbron flakën nga goditjet e mundshme të erës, duke e nxjerrë në pah atë.
Bioetanoli është një lëndë djegëse plotësisht ekologjike , pa erë dhe e sigurt. Kamina e dyshemesë me bioetanol garanton performancë të shkëlqyer për sa i përket nxehtësisë, pa lënë mbetje pluhuri dhe tymi.
Gjithashtu ka certifikim TUV , i cili garanton sigurinë e tij. Nuk është një produkt i rrezikshëm për kafshët ose fëmijët. Për më tepër, nuk mbinxehet dhe për këtë arsye nuk dëmton sipërfaqen në të cilën është vendosur.
Bioxhami mund të vlerësohet edhe kur fiket, një element i përsosur mobilimi në ambiente minimale dhe bashkëkohore. Ideale për një dhomë ndenjeje, hyrje ose dhomë ngrënie.

SPECIFIKIMET TEKNIKE
 • Përmasat totale: 63.1 gjatësi x 22.5 thellësi x 75 lartësi cm
 • Xhami: Tempered 0.5 cm
 • Fuqia e ngrohjes: 3.68 kw/h
 • Kapaciteti i djegies: 1.5 litra
 • Kohëzgjatja maksimale: 180 min
 • Pesha: 9 kg
 • MONTIM I THJESHTË: Oxhaku i murit nuk kërkon tym, mjafton ta rregulloni në mur pa asnjë punë tjetër strukturore
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro