Bllok në dru ulliri me 6 thika bifteku prodhuar në Itali - Bllok

  • Kod: CEPPO6
lek 40.784,92 lek 50.981,15 -20%
Material Druri
Koha e dërgimit 15/30 ditë pune
Gjatësia (cm) 22
Thellësia (cm) 7.5
Lartësia (cm) 14.5

Bllok në dru ulliri komplet me 6 thika bifteku Made in Italy.

Zgjedhja e enëve dhe aksesorëve të kuzhinës po bëhet gjithnjë e më shumë një vendim themelor jo vetëm për të përmbushur kërkesat e prakticitetit, por gjithashtu dhe mbi të gjitha për të qenë në gjendje t'i jepni personalitet dhe karakter tavolinave të thjeshta dhe minimale të ngrënies që kanë nevojë për një prekje të modernitetit. dhe sqimë. Pikërisht për këtë arsye është e rëndësishme të jeni në gjendje të gjeni setin e përsosur të takëmeve ose enën e përsosur të kuzhinës që mund të ndërthurë të dy aspektet.

Ky bllok është i punuar me dorëItalidru të lehtë ulliri dhe është i kompletuar me 6 thika biftek me teh të falsifikuar çelik inox , një material që siguron rezistencë të shkëlqyeshme duke ju lejuar të shmangni dëmtimin me kalimin e kohës, ndërsa doreza është një tang i fshehur i bërë nga briri i kaut , një material që i jep produktit gjithë elegancën dhe hijeshinë e tij. Midis tehut dhe dorezës ekziston edhe një shtresë e hollë gome e goditur nga goditjet që e bën produktin edhe më funksional.
Falë lëndëve të para me cilësi të lartë, ajo që lind është një produkt që siguron një rezultat përfundimtar unik dhe tërheqës, ideal për pasurimin e kuzhinës tuaj në një mënyrë elegante dhe të rafinuar.

Madhësia: L 22 cm x P 7.5 x H 14.5 cm

Shënim : përfundimet në foto janë treguese. Çdo dorezë e bririt të kaut është unike dhe përmban nuanca të ndryshme ngjyrash.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë