Blloku i Magnetit në Ullinj dhe Druri i Gështenjës prej 12 Prodhuar në Itali - Bllok

  • Kod: CEPPO12
Lekë 86,805 Lekë 96,450 -10%
Material Druri
Koha e dërgimit 15/30 ditë pune
Gjatësia (cm) 22.5
Thellësia (cm) 8.5
Lartësia (cm) 14.5

Bllok druri i kompletuar me komplet 12 thika biftek të punuar me dorë Prodhuar në Itali.

Zgjedhja e enëve dhe aksesorëve të kuzhinës po bëhet gjithnjë e më shumë një vendim themelor jo vetëm për të përmbushur kërkesat e prakticitetit, por gjithashtu dhe mbi të gjitha për të qenë në gjendje t'i jepni personalitet dhe karakter tavolinave të thjeshta dhe minimale të ngrënies që kanë nevojë për një prekje të modernitetit. dhe sqimë. Pikërisht për këtë arsye është e rëndësishme të jeni në gjendje të gjeni setin e përsosur të takëmeve ose enën e përsosur të kuzhinës që mund të ndërthurë të dy aspektet.

Ky lloj është punuar me dorëItali dhe ka një pjesë fikse dru ulliri të lehtë që lejon akomodimin e 6 thikave biftek të cilave u shtohen edhe 6 thika që mund të futen në brendësi të derës praktike magnetike për të marrë një produkt jashtëzakonisht funksional dhe njëkohësisht elegant. 12 thikat janë bërë me një teh të falsifikuar çelik inox, i cili siguron rezistencë të shkëlqyeshme, duke ju lejuar të shmangni dëmtimin me kalimin e kohës dhe një dorezë të kunjit në bririn e kaut, një material që i jep produktit gjithë elegancën tuaj. Midis tehut dhe dorezës ekziston edhe një shtresë e hollë gome e goditur nga goditjet që e bën produktin edhe më funksional. Falë lëndëve të para me cilësi të lartë, ajo që lind është një produkt që siguron një rezultat përfundimtar unik dhe tërheqës, ideal për pasurimin e kuzhinës tuaj në një mënyrë elegante dhe të rafinuar.

Madhësia: L 22.5 cm x D 8.5 x H 14.5 cm

Shënim : përfundimet në foto janë treguese. Çdo dorezë e bririt të kaut është unike dhe përmban nuanca të ndryshme ngjyrash.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro