Çadër në natyrë, Diametri 3.5m në poliestër me shtyllë alumini - Linfa

  • Kod: LINFA
lek 61.284,54 lek 87.549,34 -30%
Material Poliester, alumin dhe çelik
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 350
Thellësia (cm) 350
Lartësia (cm) 270

Diametri i ombrellës së kopshtit 3.5 m në poliester dhe alumin.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Pol 50x78x1.6mm. 8 brinjë 12x23x1.0mm. Pëlhurë poliesteri me ngjyrë rëre 200gr / m2 me veshje pa (poliamide). Baza anësore në çelik . Pol rrotullues 360 ° me pedale. Pjerrësia vertikale me dorezë me 5 pozicione. E pajisur me dorezë për animin e djathtë të majtë të ombrellës.

NB : pllakat nuk përfshihen.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në