Made in Italy

Çadra e jashtme me Strukturë Alumini dhe Pëlhurë Akrilike - Jayce

 • Made in Italy
 • Kod: JAYCE
lek 36.738,45 lek 52.483,50 -30%
Material Alumini dhe akrilik
Koha e dërgimit 4/5 javë pune

Çadër e jashtme me strukturë alumini dhe pëlhurë akrilike.

Çadër kopshti me strukturë prej alumini të lyer me ngjyrë të bardhë dhe peshqir brenda akrilik. E thjeshtë por funksionale, kjo ombrellë me karakter dhe dizajn modern , përshtatet në mënyrë perfekte me çdo situatë të jashtme si pishina, kopshte dhe tarraca, duke arritur të ofrojë mbrojtje të shkëlqyer kundër veprimit të diellit, duke pasuruar estetikën e mjedisit në mënyrë delikate dhe duke i dhënë freski në ditët e nxehta dhe me diell të verës.

Madhësitë e disponueshme:
 • L 200 x D 200 x H 240cm
 • E 300 x 300 x Lartë 240 cm
 • D 300 x H 240 cm

NB : baza nuk përfshihet.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në