Made in Italy

Çarçafë të pastër me ngjyra prej liri të vendosur për krevatin dopio - Pasuri

 • Made in Italy
 • Kod: OPULENCE
lek 58.205,45 lek 68.476,99 -15%
Material 100% liri
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) Fleta e sipërme: 250 cm Fletë e pajisur me qoshe: 180 cm
Thellësia (cm) Fleta e sipërme: 290 cm Fletë e pajisur me qoshe: 200 cm
Lartësia (cm) Fletë e pajisur me qoshe: 30 cm

Komplet i plotë çarçafësh dyshe, dizajn i pastër prej liri me ngjyra të ndryshme prodhuar në Itali.

Ky set gjumi është i përbërë nga çarçafë dhe jastëk dhe duket si një mobilje e vërtetë me një dizajn të bërë në Itali .

Falë përdorimit të lirit të pastër , shërbimi është ideal për çdo sezon , me modelin e përfunduar nga një buzë e lartë për një pamje të veshur dhe të butë, e cila përbën karakterin e tij dallues.
Ngjyrosja lejon që ngjyrat e ngopura të bëhen më me pluhur, duke rritur kështu jo vetëm bukurinë natyrore të pëlhurës, duke krijuar hije unike , por edhe rritjen e strukturës, e cila është e ëmbël dhe delikate në prekje.

Cilësia dhe vlera e materialit të përdorur lejojnë larjen e lehtë dhe pa nevojën e hekurosjes së produktit.
Pamja përfundimtare moderne dhe elegante propozohet në disa variacione ngjyrash , në mënyrë që të përshtatet më mirë me çdo kontekst.

Përmasat:
 • Mbi 250 x 290 cm
 • Nën 180 x 200 + 30 cm
 • 2 jastëkë 50 x 80 cm (buzë 4-anëshe 5 cm)
Ngjyrat e disponueshme:
 • E bardhe
 • rërë
 • gri pëllumb
 • rozë
 • burgundy
 • jeshile pyjore
 • ari
 • blu pluhur
 • BLU e erret
 • gri
Përbërja:
 • Liri e pastër e lyer
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në