Çift tryezash të rrumbullakëta kafeje në lëvizje qelqi dhe çeliku - Amarillide

 • Kod: AMARILLIDE
lek 42.198,94 lek 49.645,82 -15%
Material Qelqi dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 66/71
Thellësia (cm) 66/71
Lartësia (cm) 38.5 / 43

Çift tryezash moderne të rrumbullakëta në çelik me majë xhami.

Struktura çeliku , e lyer me pluhur epoksi. Pjesë e sipërme qelqi .

Matjet:
 • diametri 66 x H 38,5 cm;
 • diametri 71 x H 43 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në