3 tavolina moderne kafeje me majë druri Mango Homemotion - Kalidi

 • Kod: KALIDI
lek 33.643,10 lek 39.580,11 -15%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 40/54/72
Thellësia (cm) 40/54/72
Lartësia (cm) 35/40/45

3 tavolina kafeje në dru mango me bazë çeliku.

Top në dru mango , këmbët çeliku . Mbarimi i bazuar në nitrocelulozë.
Këmbët për tu mbledhur.

Matjet:
 • diametri 40 x H 35 cm;
 • diametri 54 x H 40 cm;
 • diametri 72 x H 45 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në