3 tabela katrore kafeje në lëvizje alumini dhe çeliku - Quinzio

 • Kod: QUINZIO
lek 36.160,49 lek 45.200,61 -20%
Material Alumini dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 30/35/40
Thellësia (cm) 30/35/40
Lartësia (cm) 45/50/55

3 tavolina kafe katrore me majë alumini.

Struktura çeliku e lyer me pluhur epoksi. Pjesa e sipërme e aluminit me fund të praruar dhe të vjetëruar.

Matjet:
 • L 30 x P 30 x H 45 cm;
 • L 35 x P 35 x H 50 cm;
 • L 40 x P 40 x H 55 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në