Çift vazo dekorative në xham me ngjyrë blu dhe të tymosur, Dizajn Modern - Adriano

 • Kod: ADRIANO
lek 20.302,54 lek 23.885,34 -15%
Material Xhami
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 19/19
Thellësia (cm) 19/19
Lartësia (cm) 40/60

Përbërja e vazove dekorative të bëra prej qelqi me ngjyra, dizajn modern.

Përbërja e rafinuar e 2 vazove shtëpie dekorative të bëra prej qelqi të tymosur dhe me ngjyrë blu. Nga takimi midis linjave dhe formave thelbësore dhe hijeve të gjithanshme dhe të matura të ngjyrës , lindi kjo zgjidhje arredimi, ideale për ata që duan të pasurojnë hapësirat e tyre me elemente dekorative plot personalitet dhe karakter . Ngjyrat e përdorura kujtojnë nuancat tipike të xhamit venecian, duke shndërruar një vazo të thjeshtë në modernizëm të vërtetë që kombinohet dhe kombinohet lehtë me stilet e ndryshme të dizajnit të brendshëm.

Matjet :
 • diametri 19 x H 40 cm (vazo blu);
 • diametri 19 x H 60 cm (vazo e tymosur).
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në