Çifti i tavolinave të rrumbullakëta të kafesë të artë në rrëshirë dhe hekur - Camilla

 • Kod: CAMILLA
lek 27.547,23 lek 32.408,49 -15%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Material i sheshtë Rrëshirë
Materiali bazë Hekur
Gjatësia (cm) 52/42
Thellësia (cm) 52/42
Lartësia (cm) 63/53

Tavolina kafeje në hekur me majë të rrumbullakët në rrëshirë me efekt mermeri, 2 copë.

Tavolina kafeje me strukturë prej ari të përfunduar të artë dhe majë të rrumbullakët në rrëshirë me efekt të bardhë mermeri . Dy komplemente me një dizajn të thjeshtë dhe të gjithanshëm të krijuar për të kompletuar dhomat e jetesës me stil elegant me karakter dhe personalitet për një rezultat ekskluziv dhe të rafinuar . Thelbësia e formave përfaqëson forcën e tyre të vërtetë, duke karakterizuar të gjithë estetikën dhe duke rritur vlerën e saj së bashku me pjesën e sipërme të xhamit të rafinuar, e cila nënvizon pamjen e saj të sofistikuar.

Përmasat :
 • diametri 52 x H 63 cm;
 • diametri 42 x H 53 cm.
Origjina : jashtë BE -së
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në