Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Countertop drejtkëndëshe Washbasin L 44 cm në Qeramikë Made in Italy - Federica

Kod: FEDERICA
lek 24.718,89 lek 37.078,33 -33%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 44 x P 24 x H 13 cm
Koha e dërgimit
12/15 ditë pune
Viadurini Bathroom

Lavaman countertop countertop me stil modern, i punuar në Itali me qeramikë me ngjyra.

Federica është një lavaman i vogël countertop drejtkëndëshe me një vrimë çezme.
Falë formës së saj të vogël dhe të këndshme do të jetë e përsosur për të dekoruar çdo stil banjo.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.

Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • kuqe e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafil;
 • jeshile aloe;
 • pranvera e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Për një funksionalitet më të madh, mund të zgjidhni nëse keni ose jo kullimin falas me një kapak qeramike me cilësi të lartë që përputhet me lavamanin.
Shënim: Çezmat nuk janë të përfshira në çmim.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi