Made in Italy

Countertop drejtkëndëshe Washbasin L 50 cm në Qeramikë Made in Italy - Rotolino

 • Made in Italy
 • Kod: ROTOLINO
Lekë 32,666 Lekë 40,832 -20%
Material qeramike
Masat L 50 x D 38 x Lartë 13 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Lavaman countertop countertop drejtkëndëshe L 50 cm në stil modern, i punuar me dorë në Itali në qeramikë me ngjyra.

Rotolino është një lavaman countertop i dallueshëm dhe i thjeshtë drejtkëndor me një gjatësi 50 cm dhe pa një vrimë çezme.
E përshkruar nga linjat e formës dhe bashkëkohore, do të jetë e përsosur të integrohet në çdo stil banjoje.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.

Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • kuqe e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafil;
 • jeshile aloe;
 • pranvera e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Për një funksionalitet më të madh, mund të zgjidhni nëse keni ose jo kullimin falas me një kapak qeramike me cilësi të lartë që përputhet me lavamanin.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro