Made in Italy

Countertop Washertin qeramike me dizajn modern Made in Italy - Dable

 • Made in Italy
 • Kod: DABLEQUA
lek 37.676,38 lek 54.321,76 -31%
Material qeramike
Masat L 40 x P 40 x H 11,5 cm
Koha e dërgimit 12/15 ditë pune

Lavaman countertop katror me stil modern i punuar në Itali me qeramikë me ngjyra.

Dable është një lavaman i mrekullueshëm countertop katror pa vrimë çezme karakterizuar nga skajet ultra të hollë dhe një dizajn i rafinuar.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhuar në Itali materiale të tilla si qeramika.

Në dispozicion në ngjyra të ndryshme:
 • e bardhë mat;
 • e zezë mat;
 • baltë;
 • kuqe e kuqe;
 • okër;
 • xhins blu;
 • trëndafil;
 • jeshile aloe;
 • pranvera e verdhë;
 • e zezë me shkëlqim;
 • e bardhë me shkëlqim.
Një tipar i veçantë është këmba nën lavaman që i jep asaj një efekt të këndshëm pezullimi; për më tepër, për një funksionalitet më të madh, është e mundur të zgjidhni nëse do të keni ose jo një kullues të lirë me një prizë qeramike me cilësi të lartë që përputhet me lavamanin.

Qeramika është materiali kryesor i përdorur për të bërë pajisje sanitare pasi është i aftë të krijojë një efekt optik që e bën banjën të duket shumë më e ndritshme dhe më e gjerë se sa është në të vërtetë.
Përparësitë e tij janë:
 • higjenike dhe pastrohet lehtë;
 • përqindje e ulët e konsumit me kalimin e kohës pasi është një material shumë i qëndrueshëm: rezistent ndaj acideve, goditjeve dhe gërvishtjeve, nxehtësisë dhe nuk zbehet me kalimin e kohës;
 • aspekt shumë i kërkuar dekorativ;
 • material izolues i zërit: mban zhurma brenda në mënyrë që të mos prodhojë zhurma të bezdisshme si jehona dhe gjëmime.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në