Darka dhe karrige kuzhine Mirto, e bërë nga polipropileni, dizajn modern

  • Kod: MIRTO-S
lek 16.194,64 lek 19.052,52 -15%
Masat H.tot 87 cm x h.ulja 46 cm x h. mbështetëse krahësh 69cm x Baza 43x46cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Karrige moderne tërësisht në polipropilen Mirto
Karrige origjinale të modelit Mirto, me një dizajn modern dhe delikat.
Çdo karrige Mirto është bërë tërësisht nga polipropileni, e disponueshme në tre variacione të ndryshme ngjyrash: e bardhë, gri-pëllumb ose në versionin e zi. Zgjidhni përfundimin që ju përshtatet më së miri!
Veçantia e këtyre karrigeve ka të bëjë me aftësinë e tyre për t'u varur në buzë të tryezës tuaj, për të lehtësuar pastrimin dhe për të rritur komoditetin.
Mirto ka linja të thjeshta dhe sinusiale, një karrige me një dizajn të pastër dhe delikat.
Në dizajnin Mirto dhe thjeshtësia janë të kombinuara, këto karrige janë rezultat i materialeve të thjeshta, të cilat, kur kombinohen me modelin sinus dhe elegant, i japin jetë një produkti me një dizajn origjinal, të përsosur për çdo mjedis!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në