Dekor në këmbë pa qeramikë Fish Design Effect Antique - Neomo

  • Kod: NEOMO
lek 5.622,94 lek 6.615,22 -15%
Material qeramike
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 42
Thellësia (cm) 14.5
Lartësia (cm) 30

Dizajni i dekorimit të peshkut në qeramikë me efekt antik.

Ky element dekorativ është një aksesor me një ndikim të fortë estetik për shkak të dizajnit në formë peshku , tërësisht i punuar nga qeramika me efekt antik.

Një artikull i vogël dekorativ është në gjendje të sjellë rezultate të shkëlqyera në një nivel emocional dhe mikpritës në mjedisin e destinacionit.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në