Dekorime të jashtme të brendshme të dyfishta Dizajni Tasat prej guri me xham 12 copë - Mahori

  • Kod: MAHORI
lek 5.178,62 lek 6.473,28 -20%
Material gresi
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Lartësia (cm) 6
diametër (cm) 12

Tasa frutash ose ëmbëlsirash prej guri me dekorime dyshe në 3 asortimente, 12 copë.

Sillni tasat prej guri në tavolinë dhe pasuroni kompletet tuaja me aksesorë me motive gjeometrike dhe kombinime të pazakonta ngjyrash, më të ndritshme ose më delikate sipas nevojave tuaja të stilit.
Dekorimet në gjysmë të rrugës midis penelave dhe gjeometrive të kujtojnë gdhendjet e lashta në shkëmb . Takimi mes të bardhës dhe blusë intensive i jep shërbimit një energji të papritur.
Modelet brenda ndryshojnë nga ato të jashtme, duke i bërë ato perfekte për çdo trend dhe duke i dhënë një prekje të ndryshme çdo herë vaktit dhe momenteve tuaja të rehatisë.

Karakteristikat teknike:
  • Në enë guri me xham me dekorim të dyfishtë të jashtëm/të brendshëm
  • Finiturë me shkëlqim
  • E disponueshme ne 3 asortimente
  • Përmasat: Ø 12 x h. 6 cm (kapaciteti 240 ml)
  • I sigurt në larës enësh
  • Përdoret në mikrovalë
Pse të zgjidhni enë gresi?
Sot gresi përfaqëson një material në modë për shkak të karakteristikave të tij cilësore: është përzierja perfekte e thjeshtësisë dhe trashësisë.
Pllakat e bëra prej guri, në fakt, njihen për forcën e materialit që ju lejon të krijoni një dizajn të fortë dhe me ndikim.
Të trasha dhe rezistente, lehtësojnë shërbimin duke ruajtur ngrohtësinë e pjatave të nxehta dhe krijojnë një harmoni unike në tavolinë falë efekteve të ngjyrave të ndezura të kombinuara me forma funksionale të kompletuara me dekorime me shkëlqim ose mat.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë