Dekoruar gota transparente me ujë gota 12 copë - Garbo

  • Kod: GARBOBIC4
lek 3.581,68 lek 4.477,10 -20%
Material qelqi
Ngjyrë transparente
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 240 ml
Gjatësia (cm) 8
Lartësia (cm) 10

Set i gotave për ujë në gotë transparente të punuar, 12 copë.

Këto gota uji karakterizohen nga kacafytjet që ndjekin njëra -tjetrën në bazë dhe të cilat krijojnë një efekt xhevahir për një rezultat elegant dhe të rafinuar.
Një magji ngjyrash dhe transparence jeton në tryezën e vendosur.

Karakteristikat teknike:
  • xham të qartë
  • Sipërfaqe e përpunuar
  • Matjet: Ø 8 x orë. 10 cm
  • Kapaciteti: 240 ml
  • I sigurt në lavastovilje
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë