Dekoruar Xhami Transparent Syzet e Ujit 12 Copë - Palazzo

 • Kod: PALAZZOBIC1
lek 6.803,98 lek 8.504,98 -20%
Material qelqi
Ngjyrë transparente
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 295 ml
Gjatësia (cm) 8
Lartësia (cm) 10

Set i gotave për ujë në xham transparent dhe dekorime barok, 12 copë.

Këto gota uji shtojnë personalitet në tryezë me sipërfaqen e tyre të gdhendur hollë dhe të punuar në mënyrë të pasur.
I kushtohet atyre që nuk heqin dorë nga detajet dhe ndonjëherë edhe nga teprimet.

Karakteristikat teknike:
 • xham të qartë
 • Sipërfaqe e përpunuar
 • Matjet: Ø 8 x orë. 10 cm
 • Kapaciteti: 295ml
 • I sigurt në lavastovilje në temperatura të ulëta
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në