Dërrasa anësore me dore të dekoruara me doreza prej bronzi Homemotion - Zotto

  • Kod: ZOTTO2
lek 94.385,23 lek 117.981,54 -20%
Material Druri dhe bronzi
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 79
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 112

Dollap i lartë prej druri me dekorime të punuar me dorë dhe doreza bronzi.

Struktura e drurit mango me dekorime te veshura me dore, mbeshtetese MDF . Mbarimi i bazuar në nitrocelulozë. Ndarja e dyerve duke përfshirë raftet. Doreza bronzi .

Madhësia: L 79 x P 40 x H 112 cm
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në