Dërrasë anësore me stil të lartë klasik me strukturë druri të ngurtë akacie - Umami

  • Kod: UMAMI
lek 170.942,23 lek 201.108,52 -15%
Material Druri i ngurtë
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 107
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 190

Dollap i lartë i bërë nga druri i ngurtë akacie në një stil klasik.

Struktura në dru të ngurtë akacie indiane, përfundim fshatar dhe antik të bazuar në nitrocelulozë.

Madhësia: L 107 x P 45 x H 190 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në