Dërrasë anësore me dizajn klasik në përfundim rustik me dru të akacies së ngurtë - Malaya

  • Kod: MALAYA
lek 154.340,74 lek 181.577,34 -15%
Material Druri i ngurtë
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 90

Dërrasa anësore në dru të fortë me përfundim fshatar të bërë në një stil klasik.

Struktura në dru të ngurtë akacie indiane, përfundim fshatar dhe antik të bazuar në nitrocelulozë.

Madhësia: L 160 x P 50 x H 90 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në