Dërrasa anësore në stilin fshatar Dru i ngurtë i pikturuar i mangos - Renga

  • Kod: RENGA
lek 120.703,95 lek 175.424,40 -31%
Material Druri i ngurtë
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 85

Bufe e stilit fshatar me strukturë në dru të ngurtë mango të lyer me të bardhë.

Struktura në dru të ngurtë mango , bojë me bazë nitroceluloze, mbështetëse dhe brinjë në MDF .

Madhësia: L 120 x P 45 x H 85 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në