Dërrasa anësore në dru dhe çelik me dyer dhe 4 sirtarë Stili industrial - Renza

  • Kod: RENZA
lek 74.462,37 lek 87.602,78 -15%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 90
Thellësia (cm) 35
Lartësia (cm) 85

Bufe e stilit industrial në dru dhe çelik mango.

Struktura e drurit të mangos me bazë çeliku , përfundim i bazuar në nitrocelulozë.

Madhësia: L 90 x P 35 x H 85 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në