Dërrasë anësore me strukturë në dru mange dhe çelik në stil industrial - Vidia

  • Kod: VIDIA
lek 96.804,86 lek 113.888,06 -15%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 125
Thellësia (cm) 37
Lartësia (cm) 80

Dërrasa anësore e bërë në stilin industrial me strukturë në dru mango dhe çelik.

Struktura e drurit të mangos me bazë çeliku , përfundim i bazuar në nitrocelulozë.

Madhësia: L 125 x P 37 x H 80 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në