Dërrasë anësore në dru mango me zbukurime të veshura me dorë - Zotto

  • Kod: ZOTTO
lek 116.717,03 lek 169.543,69 -31%
Material Druri dhe MDF
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 110
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 80

Bufe e stilit fshatar e bërë nga druri mango me dekorime të bëra me dorë.

Struktura në dru mango me zbukurime të veshura me duar, sirtarë mbrapa dhe fundor në MDF . Mbarimi i bazuar në nitrocelulozë.
Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin. Doreza dhe pulla prej bronzi .
.
Madhësia: L 110 x P 40 x H 80 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në