Dërrasë anësore moderne në dru akacie me 2 dyer dhe 3 sirtarë Homemotion - Lauro

  • Kod: LAURO
lek 144.815,37 lek 170.371,03 -15%
Material Druri
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 85

Dërrasë anësore prej druri akacie me dyer dhe sirtarë.

Struktura në dru akacie me një përfundim të bazuar në llak poliuretani.
Format e krijuara nga druri janë treguese, të gjitha produktet do të jenë paksa të ndryshme nga njëri-tjetri.

Madhësia: L 160 x P 45 x H 85 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në