Dërrasë anësore moderne në dru akacie me futje metalike Homemotion - Sonia

  • Kod: SONIA
lek 127.319,07 lek 149.787,13 -15%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 145
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 90

Dollap dizajni modern në dru akacie me futje metalike.

Struktura në dru akacie , këmbët në çelik të veshur me pluhur epoksi. Dyer me futje metalike . Përfundoni bazuar në bojë poliuretani.
Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin. Këmbët për tu mbledhur .

Madhësia: L 145 x P 45 x H 90 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në