Dërrasë anësore në dru dhe çelik i pikturuar me dizajn modern Homemotion - Silvia

  • Kod: SILVIA
lek 161.708,02 lek 190.244,72 -15%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 198
Thellësia (cm) 43
Lartësia (cm) 85

Dollap dizajni modern i bërë nga druri dhe çeliku i pikturuar.

Struktura në dru akacie , këmbët në çelik të veshur me pluhur epoksi. Dyer me futje metalike . Përfundoni bazuar në bojë poliuretani. Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin.
Këmbët për tu mbledhur.

Madhësia: L 198 x P 43 x H 85 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në