Dërrasa anësore moderne me strukturë në dru akacie dhe lëvizje çeliku - Posta

  • Kod: POSTA
lek 174.128,64 lek 252.471,58 -31%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 105

Bufe e stilit industrial e bërë prej druri akacie dhe çeliku.

Struktura në dru akacie dhe çelik të veshur me pluhur epoksi, mbështetëse kompensatë . Përfundim akrilik mbrojtës.

Madhësia: L 150 x P 40 x H 105 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në