Dërrasë anësore në dru të përfunduar natyror me dyer dhe sirtarë Homemotion - Ventador

 • Kod: VENTADOR
lek 87.537,92 lek 102.985,79 -15%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Bufe e stilit klasik me strukturë druri me përfundim natyral.

Përfundim natyral Struktura e drurit Sheesham , pjesa e prapme e kompensatës dhe pjesa e poshtme e sirtarëve. Pullat prej çeliku .
Këmbët për tu mbledhur.

Madhësitë e disponueshme :
 • L 145 x P 40 x H 77 cm;
 • L 132 x P 40 x H 77 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në