Design Carpet Edged në pambuk dhe Viscose për dhomën e ndenjes - Planetario

  • Kod: PLANETARIO
lek 108.774,16 lek 127.969,61 -15%
Material 80% viskozë, 20% pambuk
Koha e dërgimit 15/30 ditë pune

Dukuritë moderne dhe të gjithanshme qilim me tehe në viskozë dhe pambuk në dispozicion në dy dimensione.

E veçanta e kësaj linje të qilimave është buza e tonit, e cila karakterizon çdo element dhe e bën atë të çmuar dhe elegante.
Të realizuar në viskozë , ata janë në gjendje të përshtaten në çdo dhomë falë shkathtësisë së tyre dhe fije mëndafshi të ngritur nga dora e mëndafshtë.
Kështu lind një produkt i thjeshtë por eklektik dhe elegant dhe ai ndryshon falë studimit të saktë të materialeve dhe paletës së ngjyrave.

Përbërja :
- 80% viskozë;
- 20% pambuk.

Ngjyrat e disponueshme :
- grafit rozë pluhur;
- taupe;
- kafe;
- gri.

Dimensionet e disponueshme :
- 250x200 cm;
- 300x250 cm.

Kontaktoni me ne për informacione të mëtejshme duke plotësuar formularin special "Kërkesë për informacion". Ne do t'ju ndihmojmë të gjeni qilimin e përsosur për nevojat tuaja.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në