Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Design Carpet Edged në pambuk dhe Viscose për dhomën e ndenjes - Planetario

Kod: PLANETARIO
lek 123.494,79 lek 203.731,51 -39%
- +
Material
80% viskozë, 20% pambuk
Koha e dërgimit
15/30 ditë pune
Viadurini Carpets

Dukuritë moderne dhe të gjithanshme qilim me tehe në viskozë dhe pambuk në dispozicion në dy dimensione.

E veçanta e kësaj linje të qilimave është buza e tonit, e cila karakterizon çdo element dhe e bën atë të çmuar dhe elegante.
Të realizuar në viskozë , ata janë në gjendje të përshtaten në çdo dhomë falë shkathtësisë së tyre dhe fije mëndafshi të ngritur nga dora e mëndafshtë.
Kështu lind një produkt i thjeshtë por eklektik dhe elegant dhe ai ndryshon falë studimit të saktë të materialeve dhe paletës së ngjyrave.

Përbërja :
- 80% viskozë;
- 20% pambuk.

Ngjyrat e disponueshme :
- grafit rozë pluhur;
- taupe;
- kafe;
- gri.

Dimensionet e disponueshme :
- 250x200 cm;
- 300x250 cm.

Kontaktoni me ne për informacione të mëtejshme duke plotësuar formularin special "Kërkesë për informacion". Ne do t'ju ndihmojmë të gjeni qilimin e përsosur për nevojat tuaja.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi