Dhoma dite e jashtme dhe e brendshme e perbere nga 1 divan qoshe dhe 1 tavoline kafeje - Savoir

  • Kod: SAVOIR
lek 213.838,06 lek 267.297,58 -20%
Material alumini, poliester, polidru
Masat divan: 315x247x76 cm / tavolinë kafeje: 80x140x30 cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Sallon kopshti me divan dhe tavolinë alumini

Divan i jashtëm dhe i brendshëm i bërë me strukturë alumini të veshur me pluhur mat antracit, jastëkë të mbuluar me poliestër gri me mbulesa të lëvizshme, rafte prej polidruri të përfunduar me lisi dhe këmbë të rregullueshme. Struktura përbëhet nga 1 element divani këndor, 3 ndenjëse djathtas/majtas + 2 sedilje djathtas/majtas, rregullim sipas zgjedhjes suaj gjatë montimit
Përfshihet gjithashtu tavolina e kafesë me strukturë alumini të veshur me pluhur mat antracit dhe një majë prej polidruri me një përfundim lisi.

Ky divan qoshe me tavolinë kafeje për kopshtin është shembulli i luksit modern në natyrë . Kombinimi i strukturave të forta prej alumini dhe përdorimi i poliwoodit për detajet e tavolinës së kafesë dhe skajeve të divanit krijon një kontrast vizual elegant dhe të sofistikuar . Jastëkët e trashë dhe të rehatshëm ofrojnë një eksperiencë ftuese dhe relaksuese të uljes, perfekte për pasdite të gjata të kohës së lirë ose mbrëmje shoqërimi nën yje.

Shkathtësia e dizajnit modular lejon që divani të përshtatet në hapësira të madhësive dhe konfigurimeve të ndryshme, duke siguruar integrim të përsosur me çdo lloj ambienti të jashtëm, nga kopshti minimal deri tek oborri më i gjerë . Tavolina qendrore është ideale për të pritur pije, libra apo dekorime, duke e bërë atë një qendër komoditeti për çdo rast.

Ky set nuk është thjesht një grup mobiljesh, por një ftesë e vërtetë për të shijuar jetën në natyrë , duke kombinuar stilin, komoditetin dhe prakticitetin për të krijuar një atmosferë mikpritëse dhe relaksuese në kopshtin tuaj.

Dimensionet:
  • divan: gjatësia: 315 cm x thellësi: 247 cm x lartësi: 76 cm - lartësia e sediljes 39 cm
  • 6 jastëkë sediljeje: gjatësia: 69 cm x thellësi: 70 cm
  • 6 jastëkë shpine: gjatësia: 67cm x lartësia: 40cm
  • 1 jastëk shpine cm. L.60 H.40
  • Raftet anësore të divanit 30 x 80,5 cm
  • tavolinë kafeje: gjatësia: 140 cm x thellësi: 80 cm x lartësi 30 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë