Dhomë ndenjeje në natyrë dhe të brendshme me divan dhe tavolinë kafeje prej alumini të bardhë Mat - Dire

  • Kod: DIRE
lek 159.546,88 lek 199.433,60 -20%
Material alumini, poliester, polidru
Masat divan: 247x247x76 cm / tavolinë kafeje: 80x80x35 cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Sallon kopshti me divan dhe tavolinë alumini

Divan i jashtëm dhe i brendshëm i bërë me strukturë alumini të bardhë mat të lyer me pluhur , jastëkë të mbuluar me poliestër gri të çelur me mbulesa të lëvizshme, rafte prej polidruri me finiturë të lehtë arre dhe këmbë të rregullueshme.
Përfshihet gjithashtu tavolina e kafesë me një strukturë alumini të bardhë mat të veshur me pluhur dhe një majë prej poliwoodi me një përfundim të lehtë arre.

Ky divan qoshe dhe tavolinë kopshti përfaqëson kuintesencën e relaksimit elegant dhe stilit bashkëkohor. Me kornizën e tij të bardhë dhe linjat e pastra, divani ofron një kontrast elegant dhe modern ndaj drurit të ngrohtë të sipërfaqes së ndenjësisë dhe tavolinës, duke krijuar një ambient mikpritës që është ftues dhe estetikisht i këndshëm .

Jastëkët e butë në një nuancë gri të hapur ofrojnë rehati supreme, duke ftuar momente të gjata relaksi dhe bisede në ajër të hapur.

Tavolina anësore e përshtatshme është ideale për të mbajtur pije freskuese, ushqime ose pajisje dixhitale ndërsa shijoni flladin e verës, duke shërbyer si qendër për argëtimin në natyrë . Ky set nuk është thjesht një shtesë e kopshtit tuaj, por një vend grumbullimi luksoz , duke e shndërruar çdo hapësirë të jashtme në një oaz bukurie dhe rehatie .

Dimensionet:
  • divan: gjatësia: 247 cm x thellësi: 247 cm x lartësi: 76 cm - lartësia e sediljes 41 cm
  • 5 jastëkë sediljeje: gjatësia: 69 cm x thellësia: 70 cm
  • 5 jastëkë mbrapa: gjatësia: 67cm x lartësia: 40cm
  • 1 jastëk shpine cm. L.60 H.40
  • Raftet anësore të divanit 30 x 80,5 cm
  • tavolina e kafesë: gjatësia: 80 cm x thellësia: 80 cm x lartësia 35 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë