Divan Këndi me Tavolinë Kafeje për ambiente të jashtme dhe të brendshme në alumin - Mettre

 • Kod: METTRE
Lekë 261,663 Lekë 290,736 -10%
Material alumini, poliester, polidru
Masat divan: 244x244x80 cm / tavolinë kafeje: 74x74x33 cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Sallon kopshti me divan dhe tavolinë alumini

Divan i jashtëm dhe i brendshëm i bërë me strukturë alumini të veshur me pluhur mat antracit, jastëkë të mbuluar me poliestër gri me mbulesa të lëvizshme, rafte prej polidruri me finiturë lisi dhe këmbë të rregullueshme.
Përfshihet gjithashtu tavolina e kafesë me strukturë alumini të veshur me pluhur mat antracit dhe një majë prej polidruri me një përfundim lisi.

Ky divan qoshe dhe tavolinë kopshti përfaqëson kuintesencën e relaksimit elegant dhe stilit bashkëkohor. Me strukturën dhe linjat e tij të pastra, divani ofron një kontrast elegant dhe modern ndaj drurit të ngrohtë të sediljeve dhe sipërfaqes së tavolinës, duke krijuar një ambient mikpritës që është ftues dhe estetikisht i këndshëm .

Jastëkët e butë në nuancën gri ofrojnë rehati supreme, duke ftuar momente të gjata relaksi dhe bisede në ajër të hapur.

Tavolina anësore e përshtatshme është ideale për të mbajtur pije freskuese, ushqime ose pajisje dixhitale ndërsa shijoni flladin e verës, duke shërbyer si qendër për argëtimin në natyrë . Ky set nuk është thjesht një shtesë e kopshtit tuaj, por një vend grumbullimi luksoz , duke e shndërruar çdo hapësirë të jashtme në një oaz bukurie dhe rehatie .

Dimensionet:
 • divan: gjatësia: 244 cm x thellësi: 244 cm x lartësi: 80 cm - lartësia e sediljes 44 cm
 • 5 jastëkë sediljeje: gjatësia: 68 cm x thellësia: 68 cm
 • 5 jastëkë shpine: gjatësia: 68cm x lartësia: 38cm
 • 1 jastëk shpine cm. L.55 H.38
 • Raftet anësore të divanit 35 x 73 cm
 • tavolina e kafesë: gjatësia: 74cm x thellësia: 74cm x lartësia 33cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro