Divan i konvertueshëm në shezlong me mbështetëse të rregullueshme dhe tavolinë kafeje - Finir

 • Kod: FINIR
Lekë 186,923 Lekë 207,692 -10%
Material alumini, poliester, polidru
Masat divan: 230x75/163x76 cm / tavolinë kafeje: 65x40x34 cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Sallon kopshti me divan dhe tavolinë alumini

Divan i jashtëm dhe i brendshëm i bërë me një strukturë alumini të veshur me pluhur mat antracit, jastëkë të mbuluar me poliestër gri me mbulesa të lëvizshme dhe rafte të bërë nga polidru me një përfundim lisi . Divan i konvertueshëm në shezlong me mbështetëse të rregullueshme në lartësi në 5 pozicione.
Përfshihet gjithashtu tavolina e kafesë me strukturë alumini të veshur me pluhur mat antracit dhe një majë prej polidruri me një përfundim lisi.

Ky sallë pritjeje kopshti me tavolinë kafeje mishëron një dizajn luksoz të përballueshëm dhe të gjithanshëm . Kombinimi unik i aluminit dhe polidrurit ofron një estetikë të hijshme, bashkëkohore që përshtatet pa probleme si në hapësirat moderne ashtu edhe në ato tradicionale. Jastëkët gri poliester jo vetëm që ofrojnë rehati sublime, por gjithashtu shtojnë një prekje të thjeshtësisë së sofistikuar në komplet.

Mbështetësja e rregullueshme e shpinës së sallonit ju fton të gjeni këndin tuaj të përsosur të rehatisë, qoftë kur lexoni, bëni banja dielli apo shoqëroheni. Tavolina qendrore është e përkryer për të mbajtur pije freskuese, meze ose librin tuaj të preferuar, duke e bërë atë në qendër të çdo mbledhjeje të këndshme në natyrë .

Ky komplet nuk është vetëm një koleksion mobiljesh; është një destinacion i pastër relaksi , një ftesë për të krijuar momente të paharrueshme në komoditetin e kopshtit tuaj, duke kombinuar funksionalitetin, stilin dhe komoditetin në një zgjidhje të vetme arredimi të jashtëm.

Dimensionet:
 • divan: gjatësia: 230 cm x thellësia: 75/163 cm x lartësia: 76 cm - lartësia e sediljes 40 cm
 • 4 jastëkë sediljeje: gjatësia: 65cm x thellësia: 65cm
 • 4 jastëkë shpine: gjatësia: 65cm x lartësia: 40cm
 • 1 jastëk shpine cm. L.55 H.40
 • Raftet anësore të divanit 25 x 69,5 cm
 • tavolinë kafeje: gjatësia: 65 cm x thellësi: 40 cm x lartësi 34 cm
 • lartësia e mbështetëses shezlong 40 / 66 / 76 / 85 / 91 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro