Made in Italy

Dhoma e ndenjes artizanale në natyrë në përfundim të grafitit hekuri prodhuar në Itali - Lietta

  • Made in Italy
  • Kod: LIETTA
Lekë 568,992 Lekë 711,240 -20%
Material Hekuri, pëlhura dhe travertina
Koha e dërgimit 4 javë pune
Gjatësia (cm) 65/125/80
Thellësia (cm) 61/61/50
Lartësia (cm) 92/92/30

Dhomë e ndenjjes e punuar me dorë e punuar në hekur të pikturuar me jastëkë Made in Italy.

Sallon në natyrë i kompletuar me divan, 2 kolltuqe dhe tavolinë kafeje të punuar me dorë në Itali me strukturë hekuri të pikturuar me grafit, jastekë vendesh dhe mbrapa në pëlhurë teknike të gjelbër dhe tavolinë në travertin. Secili element i kësaj përbërje të mrekullueshme në natyrë spikat në sajë të përdorimit të lëndëve të para ekskluzive , vëmendjes në detaje dhe përfundimeve të imëta që pasurojnë estetikën e produktit, duke krijuar një zgjidhje mobilimi funksionale, të qëndrueshme dhe me cilësi të lartë. Për të rritur vlerën e tij është trajtimi i veçantë me galvanizim të nxehtë i cili garanton rezistencë ndaj çdo agjenti gërryes siç është kripësia ose aciditeti i shirave, duke siguruar kështu një produkt perfekt për jashtë me një qëndrueshmëri të shkëlqyeshme. Jastëkët e sediljes dhe pjesës së pasme i japin secilit element të dhomës së ndenjes rehati optimale duke rritur vlerën dhe vlerën e tij falë zbukurimeve, formave, profileve dhe jorganizimit me vëmendje në detaje për një produkt të stilit të lartë .

Matjet :
  • divan: L 125 x P 61 x H 92 cm;
  • kolltuku: L 65 x P 61 x H 92 cm;
  • tavolinë kafeje: W 80 x D 50 x H 30 cm.
NB : struktura e elementeve, si dhe jastëkët e sediljes dhe pjesës së pasme janë në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro