Dhoma Vjetër Drejtkëndëshe e Ndalimit Vinyl Rug - Berimo

  • Kod: BERIMO
lek 13.838,92 lek 17.298,66 -20%
Material PVC dhe poliester
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Qilimë dhome ndenjeje PVC dhe poliestër drejtkëndëshe, stil modern.

Qilim modern ideal për t’u vendosur në dhomën e ndenjes, dhomën e ndenjes apo kuzhinën por edhe në ambiente të jashtme duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me diellin. Karakterizohet nga modeli i veçantë me një stil unik dhe të rafinuar, ky qilim është bërë nga PVC 85% dhe poliestër 15% i cili e bën produktin të mos shqiptohet . Shtresa sipërfaqësore më pas paraqet shtypjen me cilësi të lartë në hije të bardhë dhe blu e cila është veçoria kryesore e produktit që i jep personalitet.

Qilimi gjithashtu ka rezistencë të shkëlqyeshme ndaj njollave pasi nuk ka fibra që mund të thithin si tapetet tradicionale të pëlhurave dhe gjithashtu ka rezistencë të shkëlqyeshme për t'u veshur me kalimin e kohës, duke e bërë atë ideal për mbrojtjen e dyshemesë dhe parketit.

I shpejtë dhe i lehtë për tu pastruar duke përdorur një leckë ose leckë të lagur.

Madhësitë e disponueshme :
  • 60 x 80 cm;
  • 60 x 120 cm;
  • 60 x 240 cm;
  • 120 x 180 cm;
  • 120 x 240 cm;
  • 170 x 240 cm;
  • 200 x 300 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë