Made in Italy

Dhomë ndenjjeje për televizorin Dru i bardhë ose dizajn antracit me shkëlqim 2 madhësi - Yolanda

 • Made in Italy
 • Kod: YOLANDA
lek 22.290,97 lek 27.863,72 -20%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Kabineti TV dhome ndenje me 1 dere dhe 2 ose 4 sirtare druri prodhim italia.

Stenda e ulët e televizorit për dhomën e ndenjes ka një dizajn shumë modern dhe bashkëkohor , me linja minimale dhe të pastra që japin një atmosferë elegante dhe të rafinuar.

E disponueshme në dy përfundime, është prej druri të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm melamine me një dizajn pa dorezë.
Dizajni përbëhet nga dy madhësi me dyer dhe sirtarë ku mund të ruani objektet dhe aksesorët që dëshironi të keni pranë, duke i mbajtur ato të rregullta dhe praktike.

Është një mobilie e aftë për të kombinuar dizajnin estetik me funksionalitetin në një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • me llak të bardhë me shkëlqim
 • me llak antracit me shkëlqim
Madhësitë e disponueshme:
 • gjatësia: 110 cm - 1 derë dhe 2 sirtarë - Dimensionet e brendshme të ndarjes: L 47.5 x P 36 x H 32 cm
 • gjatësia: 170 cm - 1 derë dhe 4 sirtarë - Dimensionet e brendshme të ndarjes: L 48.5 x P 36 x H 32 cm
Karakteristikat teknike:
 • Ideale për dhoma të vogla
 • Me hapje Push & pull
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Për të pastruar drurin, përdorni një leckë të butë, pa garzë (rekomandohet lëkura). Për sipërfaqet, përdorni një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë