Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Diametri i orës së rrumbullakët në mur 60 cm i Projektimit në MDF - Krizia

Kod: KRIZIA
lek 17.243,42 lek 25.117,59 -31%
- +
Material
MDF
Masat
diametri 60 cm
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Time Design

Diametri i orës së rrumbullakët të murit 60 cm në MDF.

Ora është pjesa e përsosur e mobiljeve për të dekoruar muret e shtëpisë me personalitet dhe stil. Shtë një element funksional dhe jashtëzakonisht i gjithanshëm, i cili mund të vendoset në çdo dhomë të shtëpisë, nga kuzhina, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit. Për të furnizuar shtëpinë tuaj, ju mund të zgjidhni nga shumë forma të ndryshme , katrore, të rrumbullakëta, drejtkëndëshe ose të parregullt dhe hije të ndryshme të ngjyrave , nga ato të ndritshme dhe të çuditshme te ato më neutrale.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi