Divan Kopshti 2 Vendësh në Alumin me Endje - Kriket nga Varaschin

  • Kod: CRICKETDIVANO
lek 469.420,98
Material alumini, fibra sintetike
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 146
Thellësia (cm) 77
Lartësia (cm) 74

Divan kopshti 2 vendesh me strukturë alumini të lyer dhe sedilje me fibra të endura.

Divan kopshti dy-vendësh me strukturë prej alumini të lyer me pluhur me finiturë gri , sedilje e punuar me dorë në litar ngjyrë kërpi dhe Të përfshira 3 jastëkë fildishi me mbushje të thatë. Një zgjidhje mobilimi inovative dhe e freskët, e pasuruar nga përfundimet e mrekullueshme të propozuara që transformojnë mjedisin e jashtëm me rafinim.

Pika e fortë e tij janë format e thjeshta dhe të gjithanshme që e bëjnë atë veçanërisht elegante dhe në të njëjtën kohë ofrojnë një ndenjëse mikpritëse dhe të rehatshme falë edhe jastëkëve të butë të përfshirë që sigurojnë momente relaksi total. Kjo pjesë e mobiljeve është projektuar për të kënaqur syrin me estetikën e saj të rafinuar dhe ekskluzive duke garantuar

NB : jastëku i sediljes dhe jastëkët e shpinës të përfshira.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në