Made in Italy

Divan i jashtëm 3 vendësh me jastëkë Prodhuar në Itali - Emmacross nga Varaschin

  • Made in Italy
  • Kod: EMMACROSSDIV3
lek 865.182,55
Material alumini, pëlhurë akrilike
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 227
Thellësia (cm) 100
Lartësia (cm) 93

Divan i jashtëm 3-vendësh prej alumini me mbështetëse nga pëlhura akrilike Prodhuar në Itali.

Divan kopshti 3-vendësh i prodhuar në Itali me strukturë alumini të veshur me pluhur epoksid ngjyrë ndryshku, mbështetëse shpine e punuar me dorë me shirit ngjyrë ndryshku, jastëk sediljeje me mbushje të thatë dhe 8 jastëkë shpine përfshirë. Kjo pjesë e mobiljeve me një stil modern dhe origjinal është projektuar për të kënaqur syrin me estetikën e saj elegante duke garantuar rehati autentike .

Struktura dhe këmbët në alumin të lyer e bëjnë këtë divan të rehatshëm dhe mikpritës veçanërisht rezistent dhe cilësor , ideal për përdorim në ambiente të jashtme. Një zgjidhje mobilimi inovative dhe e freskët, e pasuruar nga përfundimet e mrekullueshme të propozuara që transformojnë hapësirën tuaj të jashtme me klas dhe personalitet .

NB : Divani është i disponueshëm në një gamë të gjerë kombinimesh të ndryshme ngjyrash. Jastëk sediljeje dhe 8 jastëkë shpine të përfshira.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë