Made in Italy

Divan në natyrë prej çeliku të madhësive të ndryshme dhe jastëkëve të përfshirë Made in Italy - Bronn

 • Made in Italy
 • Kod: BRONN3
lek 228.711,65 lek 326.730,92 -30%
Material Çeliku dhe litari
Koha e dërgimit 5/6 javë pune

Divan i jashtëm prej çeliku dhe litar në përmasa të ndryshme me jastëkë Made in Italy.

Divan për mobilje të jashtme prej çeliku të galvanizuar dhe litar i punuar me dorë në Itali me jastëkë sediljeje dhe shpine të përfshira . Galvanizimi lejon një rezistencë më të madhe të përfundimit të materialit ndaj agjentëve gërryes atmosferikë, ndërsa litari është rezistent ndaj klorit dhe rrezet e diellit, si dhe kundër mykut. Jastëkët janë bërë me material rezistent ndaj UV dhe ujit i cili ruan ngjyrën e tyre për një kohë të gjatë duke e bërë divanin një element perfekt për të arreduar çdo ambient të jashtëm.

Dizajni bashkëkohor dhe ndërthurja e formave bazë gjeometrike krijojnë një atmosferë dinamike dhe funksionale . Me këtë pjesë të mobiljeve, çdo dhomë ndenjeje e jashtme do të perceptohet si një hapësirë fluide që integrohet në mënyrë të përsosur në çdo lloj hapësire të jashtme.

Madhësitë e disponueshme :
 • L 165 x P 80 x H 83;
 • L 216 x D 76 x H 83.
Përfundimet e disponueshme :
 • Struktura: baltë + Litar: baltë + Jastëkë: Nishan
 • Struktura: antracit + Litar: i zi + Jastëkët: antracit
 • Struktura: e bardhë e stampuar + Litar: baltë + Jastëkë: gri
 • Struktura: e bardhë perle + Litar: purpur + Jastëkë: ecru
Mirëmbajtja : Për pastrim të shpeshtë të strukturës, rekomandojmë larjen me detergjentë delikate çdo dy/tre muaj dhe më pas mbrojtjen me produkte me bazë vaji nëse divani do të vendoset në një zonë bregdetare.
Litari mund të lahet lehtësisht në 30° në lavatriçe.
Për të pastruar çdo njollë në pëlhurat e jastëkëve, ne sugjerojmë në vend të kësaj të përdorni ujë, detergjent ose zbardhues në varësi të llojit të njollës.

NB : Divani dhe jastëkët janë në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në