Made in Italy

Divan kopshti me bazament alumini dhe sedilje tekstili Prodhuar në Itali - Maureen

 • Made in Italy
 • Kod: MAUREEN
Lekë 123,829 Lekë 137,588 -10%
Material alumini, tekstili
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 73.6

Divan kopshti 2 vendesh me konstruksion alumini dhe ndenjëse tekstili Made in Italy.

Divan i jashtëm 2 vendesh me strukturë alumini të lyer me pluhur epoksid dhe ndenjëse prej tekstili tërësisht Prodhuar në Itali . Detaji i këmbës së aluminit bëhet pika qendrore dhe i jep këtij divani të jashtëm një dizajn origjinal dhe të rafinuar që e karakterizon duke e bërë atë të veçantë.

Struktura thelbësore dhe rezistente e bën këtë produkt shumë funksional dhe të lehtë për t'u përdorur, ideal për përdorim në hapësira të ndryshme të jashtme. Thelbësia e rafinuar e linjave dhe vëllimeve kombinohet me cilësinë e pëlhurave , për një efekt vizual elegant që përmirëson mjedisin e jashtëm. Selia është i disponueshëm në 3 përfundime të ndryshme të cilat e transformojnë këtë karrige kopshti në një mobilje të përsosur për të kompletuar hapësirat e jashtme që kanë nevojë për një prekje të stilit modern dhe të rafinuar .

Përfundimet në dispozicion:
 • alumini i bardhë mat, tekstili i bardhë;
 • alumin gunmetal, tekstil i zi;
 • rërë metalike alumini gri, papirus tekstili;
  NB : Mbulesa mbrojtëse është e disponueshme sipas kërkesës. Sugjerohet përdorimi i tij gjatë stinës së dimrit ose periudhave të mospërdorimit të produktit.
  Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin specifik të Informacionit të Kërkesës.


  Produkte që mund t'ju interesojnë
  Email Newsletter
  Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro