Made in Italy

Divan i jashtëm 2 vendësh me Strukturë Alumini Prodhuar në Itali - Zaika

 • Made in Italy
 • Kod: ZAKIA
lek 123.885,48 lek 176.979,25 -30%
Material alumini, tekstili, pëlhura
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 73.6

Divan i jashtëm 2 vendësh me strukturë alumini të lyer Made in Italy.

Divan i jashtëm 2-vendësh me strukturë alumini të lyer dhe ndenjëse prej tekstili me ngjyra e kompletuar me mbështetëse prej pëlhure , tërësisht Prodhuar në Itali . Detaji i këmbës së aluminit bëhet pika qendrore dhe i jep produktit një dizajnrafinuar që e bën atë unik dhe e karakterizon.

Struktura e fortë dhe e gjithanshme e bën këtë produkt shumë funksional dhe të lehtë për t'u përdorur, ideal për t'u përdorur në hapësirat më të ndryshme të jashtme. Thelbësia e rafinuar e linjave dhe vëllimeve kombinohet me cilësinë e pëlhurave , për një efekt vizual elegant që përmirëson në mënyrë origjinale ambientin e jashtëm.

Sedilja është e disponueshme në ngjyra të ndryshme të kombinuara me strukturën që e shndërron këtë pjesë të mobiljeve në një mobilje perfekte për të kompletuar hapësirat e jashtme që kanë nevojë për një prekje të stilit modern dhe të rafinuar .

Përfundimet në dispozicion:
 • alumini i bardhë mat, tekstili i bardhë dhe pëlhurë savane argjendi;
 • gunmetal alumini, tekstili i zi dhe pëlhura savana zinku;
 • rërë metalike alumini gri, papirus tekstile dhe pëlhurë salmon melanzh;
NB : mbulesa mbrojtëse është e disponueshme sipas kërkesës. Sugjerohet përdorimi i tij gjatë stinës së dimrit ose periudhave të mospërdorimit të produktit.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në