Divan Krevat i Mbuluar me Pëlhurë - Cerio

  • Kod: CERIO
Lekë 82,140 Lekë 91,266 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë dru i fortë
Materiali i ulëses indeve
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 80
Lartësia (cm) 83
Lartësia e sediljes (cm) 46

Divan/krevat prej pëlhure dhe druri

Divan me mekanizëm praktik "Clic Clac" për hapjen e krevatit, i punuar me sedilje të mbuluar me pëlhurë shumëngjyrësh jo të lëvizshme, këmbë në dru të ngurtë të llakuar të zezë mat , tërësisht .
Ky produkt mishëron të gjithë komoditetin dhe funksionalitetin e një divani dhe një shtrati. Kur mbyllet është një divan me një ndenjëse të mbështjellë dhe të rehatshme që ofron momente qetësie dhe qetësie. Kur hapet ai bëhet një shtrat i përsosur për mysafirët, duke ofruar një gjumë të rehatshëm dhe mbështjellës.

Dimensionet:
  • divan: gjatësia 180 cm x thellësia 80 cm x lartësia 83 cm
  • sedilja: gjatësia 180 cm x thellësia 50 cm x lartësia 46 cm
  • shtrati: gjatësia 180 cm x thellësia 102 cm x lartësia 46 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro