Divan modern në natyrë me jastekë të veshur me susta Bali nga Varaschin

  • Kod: BALIDIV2
Lekë 458,962
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Materiali i guaskës dru tik i ngurtë
Divas në natyrë Varaschin Bali në pëlhurë të veshur me susta dhe dru tik
Një gamë e gjerë e pëlhurave dhe ngjyrave është në dispozicion. Për informacion dhe / ose citime, mos hezitoni të na kontaktoni.

Bali është një divan i mrekullueshëm i kopshtit, karakterizohet nga një strukturë e dukshme mbështetëse në certiifacta të plantacionit të ngurtë me selinë dhe vende dhe kurriz të dyfishtë të mbuluar në pëlhurë dhe i mbushur me gome Dryfeel.
Falë ndërthurjes së praktikës dhe bukurisë, do të jetë perfekte për të dekoruar ambiente në natyrë si tarraca, pishina, kopshte; por gjen vendosje perfekte edhe brenda, në zonën e banimit.
Në dispozicion në dy madhësi të ndryshme:
- L 160 x D 91 x H 76 cm H vend 42 cm;
- L 228 x D 91 x H 76 cm H vend 42 cm.

Shënim : të gjitha jastekët mbrapa dhe sediljet përfshihen në çmim.

Për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë të përdorni kapakët e duhur në sezonin e dimrit, në mbrëmje, ose në rast shiu të shpeshtë. Nëse dëshironi të blini mbulim, kërkoni një vlerësim.

Për më tepër, produkti është i përshtatshëm për ambiente detare, kushte për llak kripe dhe mobilje pishina në prani të klorit.
Masat paraprake: mirëmbajtja dhe pastrimi i saktë janë thelbësore për të ruajtur integritetin e përbërësve për sa kohë të jetë e mundur.
Këshillohet që artikujt t’i mbani gjithmonë në gjendje të mirë për t’i larë çdo javë me ujë të freskët të bollshëm, në mënyrë që të eliminoni sa më shumë të jetë e mundur kripërat që tentojnë të sulmojnë strukturat.
Kjo është mënyra e vetme për ta mbajtur produktin në gjendjen më të mirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro