Made in Italy

Divan Modular Kopshti në Pëlhurë Prodhuar në Itali - Rubik

  • Made in Italy
  • Kod: RUBIK9
lek 1.428.104,16 lek 1.785.130,20 -20%
Masat M 400 x 200 x Lartë 61 cm
Koha e dërgimit 6 javë
Materiali i strukturës dru Iroko. Endje në litar të gjelbër

Përbërja e divanit të kopshtit me jastëkë në pëlhurë të veshur me susta Made in Italy

Divan modular kopshti tërësisht i prodhuar në Itali me jastëkë sediljeje dhe shpine në pëlhurë të veshur me susta. Produkti përbëhet nga një ndenjëse e ulët dhe e thellë dhe falë jastëkëve të mëdhenj bëhet një sistem ftues dhe mikpritës i krijuar për të krijuar një atmosferë të relaksuar dhe joformale. Ky divan është i përsosur për të bërë çdo ambient unik, duke ofruar lirinë për të rishkruar ambientet tuaja të jetesës me shije dhe stil. Falë përfundimeve të thjeshta dhe lineare, ai garanton elegancë dhe rafinim për çdo mjedis në të cilin vendoset. Varianti me strukturën në dru iroko dhe thurje me litar jeshil , falë dekorimit të tij, të kujton traditën artizanale të thurjes dhe i jep një prekje identiteti unik kompozimit duke mbetur një element thjesht dekorativ. Kjo strukturë mund të përdoret gjithashtu si një boiseri ndarëse e pavarur.

Pëlhura e jastëkëve është rezistente ndaj gërryerjes dhe agjentëve atmosferikë. E rëndësishme : mos centrifugoni, lani me dorë në 30°. Paralajmërim : mos përdorni oksidantë ose ndriçues optikë.

Madhësia totale e divanit:
  • M 400 x 200 x Lartë 61 cm
Dimensionet e elementit:
  • 3 elemente qendrore: L 100 x D 100 x H 61 cm secili
  • elementi i këndit: L 100 x D 100 x H 61 cm
  • osmane: L 100 x D 100 x H 35 cm
Variantet e disponueshme:
  • pa strukturë
  • Struktura këndore e ulët: L 100 x D 60 x H 80 cm + Njësi këndore me strukturë dyshe të ulët djathtas: L 200 x D 200 x H 80 cm

NB : Jastëkët dekorativë nuk janë të përfshirë. Ky artikull është i disponueshëm në një shumëllojshmëri pëlhurash.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë